7 de novembre de 2016

Xerrada alumnes IES Ronda

Aquest passat dilluns dia 7 de Novembre, vàrem realitzar una xerrada divulgativa, de sensibilització i informació envers la nostra entitat a l’Institut IES Ronda de Lleidaen concret als cicles formatius de 1er de  Grau Superior de Mediació Comunicativa i 2on del CFGS d'Integració Social.
Durant la xerrada vam tractar diversos aspectes destacats, com ara, els  bons hàbits de salut, la lluita contra el tabaquisme i alcohol i la importància del voluntariat social.
A través d’aquest espai vàrem poder donar a conèixer l’associació, donant informació envers la nostra entitat així com també difondre diversos valors, idees i intercanvis d’opinió entre els estudiants.

Agraïts a l’institut i als professionalsper poder donar espai a iniciatives socials amb alumes d’aquest tipus.

Comparteix-ho

0 Comentaris a "Xerrada alumnes IES Ronda"

Publica un comentari a l'entrada